Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz LyonnaisFan1 #154358 üzenetére

    Több pénz jár. Múltkor valaki levezette NSO-n hogy a BL playoffos kiesés díja miatt, "csak pár" millió a különbség. Nyilván a mi szintünkön nagyon sok pénz, de nem kell nagyon szomorkodni, így is szépen hoz a konyhára.
    Én jobban preferálom hogy az EL-ben játsszunk, és legyen esélyünk pontokat szerezni, mint hogy a BL-ben pofozózsákként funkcionáljunk. Aki reálisan nézi a Fradit, az szerintem egyetért ezzel.

    Persze bánom hogy nem jött össze, mert volt esélyünk a jobb csapat ellen, de ilyen szintű bealvásokat, nem szabad elkövetni. Az első meccsen, nem használtuk ki az emberelőnyt és hátul nagyon rosszak voltunk, a másodikon pedig egy félidőre szétestünk koncentrációban. Egyébként voltak kifejezetten jó periódusok is, annyira nem kell szégyenkeznünk.

    Ami nem tetszik, az a sok primitív, Stögert fikázó komment. Ez a fickó nemrég jött, és sokkal támadóbb fociba kezdtünk. Ennyi idő alatt nem lehet mindenkit beépíteni, és összeszokottabban játszani, főleg hogy idén két meccses párharcokon kellett bizonyítani. Ezt sokan elfelejtik, és irreális elvárásaik vannak.
    Szerintem fejlődtünk játékban, és az igazolások sem rosszak, a mai meccsen, még 10 emberrel is tudtunk szépen futballozni, és nyomást gyakorolni a svájciakra. Nekem jobban bejött ez, mint a kínkeserves labdatartós kontrafoci. Így tovább Herr Stöger!

    De elhiszem, hogy valaki szívesen nézte a hátul passzolgatást, és a kényszeres labdabirtoklást, csak nem értem, mit élvezett benne? Tavaly (is) rengeteget köszönhettünk a szerencsének, de sokszor nézhetetlen volt, ahogy a meccsenkénti 1-2 kontrára várunk, és a kapussal tili-tolozunk, néha életveszélyes módon...

    Továbbra is hajrá Fradi! :R

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák