Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz Tibiajax #115935 üzenetére

    Szerintem erre az angol meccsközvetítés igényére, vagy nem igényére a legjobb párhuzam a mozik kínálatának alakulása.
    Régebben még csomó filmet adtak eredeti nyelven, felirattal (én ha kifizetek 2000 ft-ot, akkor eredeti nyelven szeretném nézni a filmet, ha valamit nem értek, ott a felirat, arról nem beszélve hogy kikapcsolódás és szórakozás közben észrevétlen nyelvtanulás/nyelvgyakorlás is), de gondolom nem volt rá igény. Az megint más kérdés, hogy milyen filmek mennek a mozikban, már vagy fél éve nem voltam mert 1.nem hoz lázba, 2. nincs eredeti nyelvű, de pont tegnap néztem fel a CC oldalára, ahol egész nap 1, azaz 1 film megy eredeti nyelven felirattal, azt is 3x játsszák le egész nap. A másik 20 film csak szinkron.

    Nagyon off, csak azt akartam szemléltetni friss példán keresztül, hogy sajnos tényleg ennyire van igény az idegen nyelvre...

    [ Szerkesztve ]

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák