Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Na, hétvégén követtem életem első 24h-s versenyét. (Valahogy erre meg kell "érni" szellemileg, hogy az ember értékelni tudja az ilyen versenyeket :D, nálam most jött el az idő) Nem mondom, hogy az elejétől a végéig követtem, de sokszor belenéztem. Leginkább a legendás pálya miatt. És nagy örömömre csak GT autók mentek, amiket nagyon szeretek. Számomra az LMP1-2 kategória már túl "űrtechnika". Szóval jó volt nézni a versenyt. Főleg éjjel! 01:00-02:00 között is ránéztem a futamra, és eszméletlen mit mentek azok a kocsik korom sötétben + esőben. Mondjuk volt is galiba, elég sokszor lehetett látni villogó autót a pálya szélén és sárga zászlót. Csak éppen a korom sötét miatt nem igazán lehetett tudni, hogy mi történt.
    Éjjel mutattak légi felvételeket a Nürbugring környékéről, magáról a komplexumról, lélegzetelállítóan szép volt. Nem semmi mennyire nagy és szép ez a Nordschleife és környéke :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák