PC/Barebone rovat
A 25 dolláros, ARM-alapú hobbiszámítógép 1080p videókkal is megbirkózik
A Raspberry Pi garázsprojektek lelkét képezheti, jó kis játékszernek ígérkezik.
Hír PC/Barebone 63
Lenovo IdeaCentre Q180 – szemrevaló HTPC modern belsővel
Minden multimédiás igényt kielégít, ráadásul teszi mindezt az egyik legkisebb méretben.
Hír PC/Barebone 21
Egészen apró, de mégis erős asztali PC-ket kínál a CompuLab
A vállalat újdonságai az AMD beágyazott rendszerekbe szánt Fusion platformjára épülnek.
Hír PC/Barebone 20
VIA ARTiGO A1150 PC Kit – egy tenyérnyi számítógép
Beágyazott rendszer, nettop, HTPC. Minden egyben, vagy egyik sem?
Hír PC/Barebone 25
FXI Cotton Candy – teljes értékű számítógép pendrive-nak álcázva
Hordozható számítógép, apró HTPC vagy felhő kliens? Mindez egyben!
Hír PC/Barebone 38
Sztereó 3D-s tapizható LCD-PC-vel újít a HP
A TouchSmart 620 3D jelzésű egybegép drága lesz, de elég ütősnek tűnik.
Hír PC/Barebone 6
Újabb LCD-PC-t épít a Brazos platformra a Lenovo
A C225-ös jelzésű terméket a gyártó otthoni, multimédiás felhasználásra ajánlja.
Hír PC/Barebone 8
Giada i51 mini PC nagyokat megszégyenítő teljesítménnyel
Alig nagyobb egy DVD toknál, mégis akár egy Core i7 processzorral is rendelhető.
Hír PC/Barebone 20
Négymagos Core i7 processzort kap a Commodore 64x-EX
A nemrég feltámasztott gép komolyabb hardvert kap.
Hír PC/Barebone 69
Az MSI Wind Top AP2011 All-in-One PC kategóriájában több szempontból is kuriózum
Az MSI frissen bejelentett all-in-one számítógépe bőséges szolgáltatásokat kínál, elsősorban üzleti felhasználók számára.
Hír PC/Barebone 17
Kérdéses az Apple Mac Pro rendszerek jövője?
A vállalat elhanyagolható bevételt szerez a munkaállomásokból.
Hír PC/Barebone 43
- Revolut
- Xbox tulajok OFF topicja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- Gaming notebook topik
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- További aktív témák...