Alaplap rovat
-
Újabb információk az Intel Banias platformról
Az Intel 855PM-től a 852GME-ig, a Baniastól a Dothanig.
-
Nem minden SiS chipset támogatja a Hyper-Threadinget
Sajnos még a legújabb SiS chipsetek közül sem mindegyik támogatja az Intel új technológiáját.
-
A boldogító igen: megállapodott a SiS és az UMC
Pár hónapja az UMC igen komoly vádakkal illette a SiS-t, ám a véres jövőkép a múlté, összeborult a két gyártó.
-
P4 licenc nélkül maradhat a SiS és a VIA
A VIA-nak persze most sincs, ám a SiS-nek és az ALi-nak például igen. Vagy csak volt?
-
A VIA felkészül az új Pentium 4-ekre
Információk a VIA jövőre megjelenő, Intel processzorokhoz szánt chipkészleteiről.
-
Vissza a jövőből: a VIA KT400A nem lesz dual-DDR
Rossz hírek a VIA legújabb SocketA platformjáról.
-
Olcsó alaplapok a kifutó low-end procikhoz
Az elmúlt két hét "olcsó gép" témájának lezárásaként ejtsünk szót az alaplapokról is
-
Javított kiadás: Gigabyte GA-8PE667 Ultra 2
Már a Gigabyte 8PE667 Ultra lapja sem volt piskóta, de a második kiadás tovább fokozza a fokozhatatlant.
-
Egyedi építésű alaplapok a Soltektől
Aranyszínű PCB-ből készült alaplapot készített a Soltek.
-
nForce 2 alaplapteszt az Anandtech honlapján
Valóban gyorsak az új chipsetre épülő lapok, az nVidia ezúttal megtartotta ígéretét.
-
ASRock G Pro: P4-es hadgyakorlat
Az ASRock egyik itthon is kapható SiS-es lapja jó példa,hogy' lehet túlzsúfolni egy MicroATX-es lapot; ráadásul szépen állja is a sarat, ha dobálódzásra kerül sor.A VIA itt már a főtáblára se jut fel.
-
VIA KT400-as alaplap a Tyantól
Hamarosan kapható lesz a Tyan VIA KT400-ra épülő alaplapja.
-
Abit-AMD 333 nyereményjáték
Az Abit és az AMD közös nyereményjátékot indított, melyben a hármasoké a főszerep.
-
ASRock alaplapok Magyarországon
Az "alacsony ár" őrület hazánkat is elérte. Voltak a noname-ek, aztán az ECS, most meg az ASRock.
-
EPoX lap nForce2 SPP-s alapokon
Azt hiszem, sokan várjuk már az nForce2-es alaplapokat, s lassan elérkezik az az idő, amikor kézbe is vehetjük ezeket.
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- OLED TV topic
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Filmgyűjtés
- Rap, Hip-hop 90'
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- TP-LINK routerek
- Melyik tápegységet vegyem?
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Béta iOS-t használók topikja
- További aktív témák...