IT alkalmazás DevOps mérnök

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Ha a hivatásod a munkád, és szeretnél egy elismert IT-specifikus szervezetnél dolgozni, akkor közénk tartozol! Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! Dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában.

- Jegykezelési és folyamati megoldások tervezése, fejlesztése, bevezetése és üzemeltetése külső és belső Ügyfelek kiszolgálására.

- IT üzemeltetési szervezetekben felmerülő Incidens-, Problem-, Change-, Request folyamatok fejlesztési feladatai és megvalósítása
- Részt vesz az általa koordinált rendszerhez kapcsolódó módosítási igények felmérésében, megvalósításában

Informatikai területen szerzett legalább középfokú végzettség

Nyelvtudás

Aktív, középfokú műszaki angol nyelvtudás

Kit keresünk

Aki rendelkezik:
- Önálló, felelősségteljes munkavégzéssel
- Hatékony és megoldáscentrikus hozzáállással
- Precizitással, a munkára való igényességre
- Jó problémamegoldási - és együttműködési készséggel
- Motiváltsággal, tanulásvágy és fejlődési igénnyel
- Tudásmegosztással

Munkakörnyezet

- DevOps szemlélet előnyt jelent
- Képzett, széles látókörű kollégák, összetartó csapat
- Külső és belső képzések során szakmai fejlődési lehetőség

Szakmai tapasztalat

Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat/ nyitottak vagyunk területet megtanulni vágyó junior jelöltekre is.
Alkalmazás üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
MariaDB adminisztrálásában szerzett gyakorlat
Bash ismerete
Python3 ismerete
Linux, Debian operációs rendszerek üzemeltetésben szerzett tapasztalat
DevOps szemlélet

Egyéb juttatások

- Cafeteria
- Otthoni munkavégzés lehetőséggel, heti 3 Home Office

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft