Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • A hajlíthatók kedvence lehet a Dimensity 7300X 5G

    ma Átcímkézés helyett csíkszélességet váltott a MediaTek, népszerű Motorolában debütálhat.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Aktív témák

  • moma

    őstag

    válasz moma #49289 üzenetére

    na direkt erre keresgélve külhoni forráson is azt írják, hogy menni fog a hosszabítgatás szóval elkezdtem letölteni. 3adik próbálkozásra sikerült is. elsőre nem, mert végig csináltatta velem az egész live nem tudom mi reggelést és valahol nem xeltem be hogy it professional vagyok és így amire eljutottam a letöltéshez már nem engedte. hú de trükkösek, ah. másodikra, meg gondoltam könyvtárat váltok, hogy ne az eredetileg felkínált helyre mentse a külön letöltő alkalmazás, erre behalt, mert gondolom a linuxos file rendszer zavarta meg, mert a gyökérbe még kilépett, de onnan már sehova. na ezért érdemes volt a külön letöltő app :DD de most harmadszorra úgy tűnik, hogy megy.
    reméljük minden rendben lesz innen már :D

    Laccoss: hát, tudod általában a kipróbálásra való szoftvert nem a warez fórumról szedi az ember :DDD

    [ Szerkesztve ]

    we all deserve a bit of luck.

Aktív témák