Hirdetés

Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz polonic #34726 üzenetére

    Mondjuk az ütemezett frissítést hiányolom. Mert nem szeretem ha egy nap 3 frissítés jön ki, és mondjuk neten játszok és befrissít közben. A noddal annó megjátszottam, hogy hagytam alapon, de mikor játszottam tuti hogy befrissített. Az mse-vel nem akarom ezt megkockáztatni, bár nem tudom hogy van ez a része megírva.
    Ezek mind jók, hogy vannak benne, csak míg az mse az én gépemet megeszi, ha belépek egy exe-kel teli mappába, az avira meg megsem mozdul. Kipróbáltam mindkettőt, hogy volt egy vírusnak kikáltott fájlom, de nem volt az, és az mse 2 mag 100%, avira 2 magból semmit nem evett és előbb megtalálta a fertőzőtt fájlt, mint az mse.
    Meg persze fele annyi rammal beéri mint az mse.
    Ez a viselkedéselemző, meg hálózatvizsgálo, nem nagyon érdekel. A hálózatvizsgálót még vágom, mi lehet, de a viselkedéselemzőt passzolom.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Aktív témák