Hirdetés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    Hali!

    Régebben írtam, hogy ezidáig nem futottam bele Magyar x64 Ultimate OEM-be, most igen. Feltelepítettem a user gépére, WU, aztán a szükséges driverek, progik, semmi extra.

    Pár óra alatt 4-5x BSOD, Irql not less.... meg bad pool header és mindegyiket az ntoskrnl.exe okozza. Ugyebár ezzel nem nagyon van mit kezdeni, mert ez az OS kernel része...
    Felraktam a saját dobozos/fullos Angol x64 Ultimate-em, WU, Driverek, ua. progik. BSOD-nek nyoma sincs...
    Hajnalban vissza újra a korábbi magyar OEM-et, (mert fanatix vagyok) :DDD WU+Driverek+ua. progik, na mi lett? Igen, igen, megint jöttek a BSOD-ek... :W

    Ahogy Hofi mondaná: "Az Isten mentsen meg minket a W7 x64 Magyar OEM-től elvtársak..." :))

    Fire.

    UI: Hab a tortán, hogy a bootscreen(telepítés indításakor) Vista-s(19"-os CRT monitoron), míg a saját Ultimate telepítésekor meg a W7 bootscreen-el veszi kezdetét a telepítés) :W Az MS szerintem semmi mást nem csinált csak WAIK-al belevágta a magyar nyelvi fájlokat(amit bárki megcsinálhat maga is amúgy) meg valamit elxart...

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák