Hirdetés

Aktív témák

  • blaces

    tag

    Sziasztok!

    Igaz kezdő vagyok linuxban, de inkább ideírok mert ez a ''pontosítot topik'' egyetemen kubunt linux van és nagyon megteccett, főleg a viháncoló ablaka, hogy ha nagyítom, meg ide-oda mozgatom akkor nem olyan merev mint a windowsé :D, najó nem csak azé, szerintem átláthatóbb mint az uhu azt már próbáltam és köszönöm, jah igen a lényeg

    Ubuntu alapú linuxot akarok de nem tom hogy melyiket rakjam fel. Ubuntu vs. Kubuntu (a kubuntu megy szerintem az erősebb gépre de a p2-s teljesítményüre szerintettek melyiket rakjam fel, mert olyat olvastam hogy a kubuntu ugyebár kde alapú és ezé kell neki erősebb gép. (vagy esetleg xubunt, edubuntu-n gondolkozak)

    Jah igen...őőő állítólag az egyetemen nekem azt mondták hogy linux alatt is lehet használni a windows messenger-t na nekem ez nem sikerült... ezt hogy kell. állítólag van benne olyan progi beépítve de én még nem taliztam vele. Tényleg van ilyen (és keresgéljek még) vagy csak nagyszájú volt az illető (sajna nem kevés van belőlük... csak mondja, de már mutatni nem tudja)

    Bocs skacok ha regényt írtam, de most állok át Linuxra és nekem nagyon bejön (vagyis az egyetemen bejött) ingyenes és biztonságosabb netezés szempontjából, már csak cd-dvd-írás-ra kell rájönöm és a multimédia lejátszásra...) a Windows csak a játék miatt marad meg :DD

    Köcce: Lacce :R

Aktív témák