Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    válasz SteveL #52368 üzenetére

    V2.1-em van Gargoyle firmware-el és sok eszköz lóg rajta itthon, 4 laptop és számtalan telefon... egyszerre volt hogy 11 eszköz csatlakozott wifin és közben wifin két laptop között ment egy nagyobb file másolása miközben a 3. laptop erősen torrentezett és az én telefonomom skype is ment miközben egy másikon mindigtv alkalmazással tv-ztek. Ezt az akciót is simán elviselte pedig ennek a negyedétől meghalt a régi linksysem DD-Wrt-vel. Tehát a wifi stabil sok eszköz esetén is és időben is, volt már 87 napos folyamatos működésem is gond nélkül és akkor sem fagyás miatt kellett restartolni. Viszont a gyári szoftverrel a wifi hatótáv és sebesség is jobbnak tűnt, hiába emeltem a kimenőteljesítményt meg variáltam minden létező beállítással nem lett jobb és meg sem közelítette a gyári állapotot. Sajnos ez ellen csak annyit tudtam tenni hogy nagyobb antennákat kapott és ezeket elhelyeztem ügyesen, valamint van egy másodlagos routerem is elhelyezve így nincs vakfolt ott ahol kapcsolódni szoktak. Viszont ezen felül a v2 mindenben jobb így mint a gyárival, a QoS isten áldása ha az embernek 25/5 megát kell beosztani 6 embernek és így torrentezés közben is tudnak Youtubeozni vagy skypeolni vagy bármit és ehhez nekem nem kell a torrenten állandó korlátozást eszközölnöm. A gyáriban sehogy sem tudtam beállítani ezt úgy hogy érjen is valamit.

Új hozzászólás Aktív témák