Hirdetés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Elindult a Valorant konzolos zárt tesztelése

    gp Bár a készítők bétáról beszélnek, a játékban aktívak a trófea és achievement rendszerek, lényegében a teljes kiadást kaptuk meg.

  • OneSport OT05 - finomhangolás

    ma Mit hiányoltunk eddig a kedvező árfekvésű kínai bringákból a leginkább? A nyomatékszenzort. A OneSport újdonsága végre megkapta ezt a megoldást.

Aktív témák

  • gecsoz

    aktív tag

    válasz Goatman #5858 üzenetére

    Egy-két okos minden új szériánál felhozza, hogy ez már nem olyan jó, mint a régebbi sorozat.. de ez idiótaság csupán.. ha éveken át megbízható, stabil, tökéletes társra vágysz, akkor szerintem T400!

    Ha minőségi gépet akarsz, és megvan rá az anyagi kereted is, akkor igenis megéri.
    Sokan hülyének néztek, mikor 2003 -ban megvettem a T41 -emet 270e -ért, de azóta is megy, most is hazsnálom, és most is csak azért jött szóba a csere, mert kicsi a teljesítménye azokhoz az alkalmazásokhoz amiket használok.

    Ha meg már új gépet veszel akkor szerintem nem érdemes a T61 -ben sem gondolkozni, mert nem sokkal kerül többe a T400 , és azért az már új proci, ddr3 ram, stb..

    Úgy tervezem, hogyha most megveszem a T400 -at, akkor azzal megint kihúzom vagy 5 évig :))

Aktív témák