Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    Huhh..Végigolvastam most rengeteg hszt, nem semmi.. Szerintem azt kéne tisztáznotok, hogy kinek mit takar a "tuning". Látom, szar az alaplapom .. Hát... Nekem eddig teszi a dolgát, s nem +1GHz-es maszatolásokat csináltam vele. Az 1600-as Team Xtreem ramjaim is futkároztak már benne 2133-on. (1,55V) Stabil volt-e? Kit érdekel? Oly mind1, hogy 1600 vagy 2xxx, napi szinten semmi jelentőse, nekem Super PI-hez kellett. Amióta új 2600K-t vettem, (a régiért visszautasíthatatln jánlatot kaptam), nem is tuningolok, sőt, most szaros 2 mag aktív mert nem kell MOST több. (viszont tudom, ha majd valamikor kell a szufla, tudok vele mit kezdeni.) Valaki (bocs, elfelejtettem, hogy ki) írta, hogy a kingston ramok 1,65V alatt is szépen mennek. Nem rég teszteltem LeC hyper X Blu 1600-os ramjait. Elvileg 1,65V 9-9-9-24. Na..SIMÁN mennek 1,5V -on 9-9-9-24 -ben 1600 felett is..
    :R

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák