Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rankesz

    veterán

    Nem tudom mit fikázzák egyesek a Sandy-t...
    Erős? Az hát mint a szar! Elavul? El hát, pár hónap, és itt a gyorsabb, energiatakarékosabb, jobban húzható...
    De akkor is, ne az 1%-ot kitevő tuningbercik szemszögéből nézzük már, akinek az az életcélja hogy minél előrébb legyen a XYmark listán, aztán ahogy jönnek a jobb eredmények úgy zsugorodik az e-penise! :DDD Az átlag elolvassa a PH-s tesztet, és ez alapján eldönti hogy ez kell neki. Szarik ő a LGA2011-re, meg a Bulldira, neki csak fusson jól a mozilla, a játékok, meg ne kelljen fél év múlva lecserélni!

    Az én esetem kicsit a kettő között van. Értek hozzá, de már nem köt le a tuning és a markolás (markozás? :DDD ).Vízhűtéses q6600-ról váltok, 4 évig becsülettel szolgált, csak a 8800GTX-et cseréltem le 4870x2-re. Most hogy megérett lassan a váltásra (de még mindenre jó volt amúgy) eladogatom hardveraprón, mostmég jön be belőle pénz, nem kell a pallásra felvinni porfogónak... mégis mire másra váltsak ami ilyen teljesítményt ad a 1366ra, AM3+ra? :F
    Az b@szna be ha a sandy nem lenne elég min. 3 évig általános használatra, + játékokra.
    Akinek a pénztemető erőműépítés a hobbija az csinálja nyugodtan, de ne csak a saját szemszögéből nézze a dolgokat...
    UFF (Nem muszáj rá reagálni.)

    lol, mire megszerkesztettem a monológom, másnak is kijött a vélemyénye... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák