Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    Akinek esetleg a programcsomagoknál fenn lévő TM van még fenn, és szeretné a fórumtársak által befordított 2.9-es TM-et használni, akkor van egy egyszerű mód, amivel azonnal megy tovább minden.

    Először is a TM GUI-ban állítsunk le minden torrentet, majd a NAS webes kezelőfelületén tiltsuk le a TM-et a programcsomagok között.

    Mehet a 2.9-es TM telepítése, én a MrDini-ét raktam fel.
    A 2.9-es feltelepítését nem taglalnám, ugyanaz, mint ami az itteni leírásban is van, ha esetleg hiányol dolgokat, akkor a MrDini blogjában leírtak alapján a szükséges dolgokat le kell szedni (uwsiteloader+ slacker parancs) a hiányolt dolgokat, frissítéseket.

    Amikor ez megvolt, akkor megcsináltam a leírás szerinti a lépéseket eddig, 5.oldal:
    'Majd tegyük futtathatóvá az indító script-et, majd indítsuk el és állítsuk le:

    chmod a+x /ffp/start/transmission.sh"

    Nem kell elindítani, hanem az alábbi helyről át kell másolni a fájlokat:
    /i-data/.system/zy-pkgs/config/Transmission
    Ezek fognak kelleni:
    settings.json (beállítások)
    stats.json (megmaradnak a fő statisztikáid)
    Illetve a /resume és a /torrents könyvtárból a fájlokat a megfelelő mappákba át kell másolni, ide:
    /ffp/tm/.transmission-daemon

    Utána mehet az indító parancs, és ha mindent jól csináltál a TM GUI-t elindítva ott lesznek a torrentjeid, és hash nélkül megy minden tovább, csak immár már a 2.9-es TM...

    Ja és köszönet a gyors munkáért MrDininek és Tonyknak. :C

    Szerk2:
    Mondjuk azt nem írtam, de FFP természetesen kell hozzá, de az jó a programcsomagos. Azért írtam le, mert van aki csak a TM-et használja, FFP, meg minden jelszavazás nélkül...

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák