Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    Üdv!
    A helyzet az, hogy ez egy nem semmi gép! Karbantartok egy x300-as Lenovot és bár tetszik az akkori 500k-s vételárat soha nem fizetném meg. (megj: a tulaj sem, pályázaton vette!)
    Egyszerűen nem ér annyit. Újkorában sem bírta 3 és fél óránál tovább, miközben a 2 magos 1,2 ghz-es cpu csak az ssd miatt volt fürge.
    nekem most egy Acer Aspire 3820TG-m van. Imádom. Wi-fi-el netezéssel hozza a 8 órát, kikapcsolt wi-fi-el pedig a 9-10 órát verdesi. A core i3 pedig elegendő teljesítményt ad amire használom és az nem játék. Arra ott az asztali gépem.

    Ami az egy év garit illeti. Olvasom a hsz-eket és nem értem az embereket. :) Egy dell gépre 3 év gar van ez igaz. De azonos tudás mellett 20-25 ezer ft-al drágább mint egy acer. Miért? Mert megvetetik veled azt a plusz 2 évet! Az acerre is vehetsz + 2 évet kb. 20 ezer ft-ért. Vagy ezt az opciót sokan nem ismerik?
    Számtech boltban melózom, szóval ne vegye senki rossz néven, de azt a + 2 évet minden laptop gyár kifizetteti az emberekkel. Szerintem inkább marha jó ötlet, hogy csak 1 évet ad, így kezdésnek olcsóbb a laptop és utána akár 11 hónappal is, megveheted a +2 évet.

    Szép napot! ;)

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák