Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P1eTr0

    aktív tag

    Sziasztok!

    Volna egy problémám, amit gondoltam megosztok veletek, hátha valakinek már volt hasonló.
    Adott 1 gép (Windows XP SP3), amin bizonyos oldalak (microsoft.com, f-secure.com) nem hajlandóak megjelenni. Gondoltam valami oprendszer dolog lesz, hát újraraktam... A helyzet maradt a régi. Ettől még tudtam használni a gépet. Közben kicsit újítottam a dolgon, és lett egy új alaplap, meg proci.
    Szóval egy új install, a megszokott SP3-as XP-vel. A hálózati probléma továbbra is maradt. Azért idegesítő a dolog, mert 2 telepítés és formatálás után is változatlan a dolog, pedig a gép már egyáltalán nem is ugyanaz. Ja és persze emelett a routert használó gépek mindegyike tökéletesen megy, minden oldalt megjelenít.
    A dolog azért zavaró, mert a vírusírtó sem frissül, az pedig igen fontos lenne.

    A router beállításain nem változtattam semmit, elég sok mindent kipróbáltam már (fix ip-s kiosztás, DHCP, stb.), de semmi.

    Ha valakinek lenne valami jó ötlete szívesen venném. Mindent előre is köszönök.

    P1eTr0

    Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

Új hozzászólás Aktív témák