Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Légyszíves segítsetek, mert nagyon elvagyok már keseredve. Adott 2 gép, enyém routerből jön lan kábellel, apám gépe meg nagyszobába veszi wifin a jelet, és akármit csinálok nem tudom összehozni őket.

    "nincs engedélye at \\apu-pc\d elérésére. kérjen hozzáférést a hálózat rendszergazdájától." Ezt írja mindíg.
    Azt se tudom amúgy hogy kezdjek neki, már az ő gépén megosztottam a meghajtót amit itt akarok látni, de vagy valami tartomány ablak ugrik be hogy felhasználó jelszó kell ami fogalmam sincs, mert nincs apám gépén jelszóval védve semmi, vagy az a nincs engedélye szöveg, miután a hálózatoknál kikapcsolom a hálózati jelszót mert ezt is olvastam kapcsoljam ki hátha...egyáltalán milyen jelszót kér ilyenkor? Azt amit az otthoni csoportnál megadot? Egyáltalán kell otthoni csoportot csinálni nekik?
    Komolyan kivagyok írjatok már kérlek, hogy tudok végre rámenni a meghajtójára, mert látja már, de nem tudok belemenni, amiket írtam fentebb azok a hibaüzenetek! :W

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák