Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz spiritex #29223 üzenetére

    Szerintem ezzel az a gond, hogyha egy tudatlan useré a másik router aki nem ért hozzá, az sosem fog arrébb menni :P
    A poweline eszköz rendkívül kétesélyes. Én használtam ilyet, és nem túl jók a tapasztalataim. Minél több fogyasztó, elágazás, kötés van a vonalon, annál gyengébb lesz a sávszélesség. Én sokáig használtam kényszerből egy MSI Mega Power 85 duo eszközpárost, de elég gyengus volt az adott helyen.
    A hálózat beazonosításhoz egy akkora hosszabbító is megfelel ami átér a másik aljzathoz. Bedugod az egyik helyen, áthajtod a másik aljzathoz, azonosítod egy fáziskeresővel, hogy melyik lyukakon jön a fázis. Rámérsz a két fázis közé. Ha azonosak, akkor nincs (ill minimális) feszültséget mérsz köztük. Ha különbözőek, akkor 400V körüli feszültséget. Ha nincs műszered, akkor két 220V-os aljzatot sorba kötsz, mindegyikbe betekersz azonos teljesítményű égőket és a két kábel végét bedugod a két fázisba. Ha nem világít akkor egy fázison vannak, ha világítanak, az pech, mert akkor különbözőn vannak.

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák