Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VeryByte

    őstag

    válasz kiraly45 #22074 üzenetére

    Hali,

    a Draytek jó, de kicsit drága. (És többet tud mint amit szeretnél, amit ki is fizettetnek veled felesleges, pl VPN.)
    Én inkább vennék egy TP-Link TL-WR470T+-t és mellé egy access point-ot. Ez egy 30-asból megvan és nem kell 3rd party firmware. Igaz, hogy a TP-Link csak 10 Mbit-es, de azért találhatsz nagyobb testvért is, csak az többe kerül, viszont szerintem neked ez elég. Nézd meg a TP-Link oldalán, ott van emulátor, amiben játszhatsz a beállításokkal. Access Point-nak NE tl-wa901nd-t vegyél.

    (#22075) Gubek: Nem rossz a 3rd party (mondjuk openWRT és multiWAN), csak éppen lehet vele szívni, főleg, ha olyan router-t választ alapból, amin kevés a hely. mert akkor extroot és a többiek.
    Épp most csináltam egy ilyet, ahol nem is a norméál wan portot kellett használni, hanem 2 3g stick-et, azzal azért volt (és van, mert a multiwan nem ébred rendesen 3g esetén) szívás. Ettől föggetlenül, ha az embernek van kedve szórakozni, akkor azért a 3rd party több lehetőséget biztosít és hozzáértő esetén én is azt támogatnám.

    [ Szerkesztve ]

    "What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

Új hozzászólás Aktív témák