Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    Tiszteletem, sziasztok!

    Mai nap történt hogy hajnali 2 óra körül, a király utca végében (3. számnál), félreálltam egy pizzázó előtt, és beszaladtam pizzáért. Mire kiértem, a kedves közteres urak már fényképezgettek, azt hittem azért mert az autó kicsit kilógott, mikor is szóltam hogy uraim álljak beljebb? Mint kiderült sikerült arra a 2 percre egy mozgássérült parkolóba beállnom, amit útburkolati jel nem jelzett, csak visszább egy tábla amit én nem vettem észre. Embereink már megrendelték a kerékbilincset is, de ugye erre nem lett szükség. Választhattam helyszínen elismerem, vagy feljelentenek. A feljelentést választottam, gondolván hogy tudok méltányossági kérelmet beadni, mivel kereset nélküli, 19 éves egyetemista vagyok, vagyontárgy nélkül (nevemen se lakás, se autó, se motor, se semmi.) Rosszabb esetben is, egy részletfizetés se jönne rosszul, azt mégis csak könnyebb kifizetni mint így egybe ezt az 50.000-ret. Kérdésem, hogyha 2,5 éve van jogsim, ez alatt egyszer se történt még tilosban parkolás sem, semmilyen szabálysértést nem követtem el életemben, akkor megállhatja-e a helyét a méltányossági kérelem, és ezt mi úton-módon kell beadni? A helyszínt én is lefotóztam, hogy nem látszik az útburkolati jel, ezt szóvá is tettem a közteresnek, amire annyi volt a válasz hogy kint a tábla az felsőbbrendű mint az útburkolati jel. Nagyon viccesen megjegyezte hogy tök jó nekem az 50.000, 10 nap közmunkával le is tudom dolgozni.

    Várom a válaszokat hogy mi lehet a megoldás. Köszönöm szépen előlre is.

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Új hozzászólás Aktív témák