Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz stargazer #752 üzenetére

    A normál optikáthasználó egereknek szinte teljesen mind1 h milyen felületen használod, a lézeres optikájúaknak viszont már egyáltalán nem, pl az üveget úgytudom kifejezetten nem szeretik.
    Nekem volt icemat2őm, és hát többet vártam tőle, nem igazán voltam megelégedve vele, a későbbiekben meg kezdtem megutálni.. elöször is nem csúszik olyan jól mint amire számítottam(sőt.. az s&s nem kicsit jobb nála ilyen téren(meg más téren is)), ami elég zavaró volt hogy elég kellemetlen hangot adott ki mikor mozgott rajta az egér, főleg ha egy morzsa vagy akár porszem került alá, ilyenkor olyan hangja volt mint mikor karcolod az üveget valamivel.Emellett meg nagyon zabálta a teflont viszonylag kemény igénybevétellel ha jól emlékszem 4-5naponta cserélni kellett a teflont az alján..
    Az icemat2 csak méretében különbözik a sima icemattól.Az h low senseseknek készült annyiban merül ki h viszonylag nagy a felülete(illetve ma már ez nem is számít nagynak).
    Ha a kettő között hezitálsz én mindenképpen az exactmat-ot javaslom.Az igaz h az alu puha fémnek számít de azért hidd el hogy ilyen felhasználásra bőven kemény:) Elkopni nem nagyon fogy évek alatt sem:)
    Én amúgy az s&s-t ajánlom(esetleg az 5L-t de azt még nem próbáltam) az szerintem neked tökéletes lesz.

Új hozzászólás Aktív témák