Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • esox

    senior tag

    válasz k1csi #9737 üzenetére

    Köszi, hát igen a nagy fényerő sokkal fontosabb lenne, mint a jó IS tekintve, hogy nem a video a fő felhasználási terület.
    A 430EX II jó kis vaku, de ha nem fontos nem használnám. Még annyira nem ástam magam bele a témába, de nem tudom, hogy ha mondjuk egy táncteremben fotózok és kevés fény van, akkor direktbe vakuzzak mondjuk diffuzor sapkával (tényleg abból tudnátok ajánlani vmi megfizethető árút) Ez pl használható? Vagy nyomjam mindig a mennyezetre, falra, vagy derítőlappal párosítva (ami sajnos a 430EX II-nek nem tartozéka). Múltkor egy templomban fotóztam egyik barátom kisfiának keresztelőjét. Hát nem volt egyszerű. Mezei hobbifotósként mentem, érdekes képek születtek. Igazából még pár hete van meg a vaku és bár a beltéri hazsnálattal már el-el boldogulok, de egy templom az más. Mennyezet is távol van és a falak is...
    Gondolom a profik ilyenkor előkapnak egy 1.8as vagy 2.8as vmilyen obit aztán go....
    Én a kis 18-55 f-3.5-5.6al és egy névjegykártyából rögtönzött vaku derítőlappal sokszor csak szenvedtem,..

    Más kérdés:
    550D HD video indításkor néha csinál olyat, hogy 2-3-5-10 mp után leáll és kiírja, hogy automatikusan leállt a videofelvétel, de hogy miért azt nem írja. Miért van ez?

    [ Szerkesztve ]

    __̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák