Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz zgospel #23780 üzenetére

    en ekv 35mm-re szavaznek ha altalanos fotozas, az nekem is jo lenne mindenre turistaskodni, ha epp nincs nalam nagylato :DDD
    portre modban panoramazni es meg tajkepekre is jo. azert ekv 50mm sztem szuk altalanosnak. utcakepekhez, kis szobakban, tajak...
    en eosm miatt nagyon belehabarodtam ebbe a latoszogbe. vettem is gyorsan bulifotozni egy 28 2.8-at, hat annyira nem tetszik annak a kepe sem 6d-n :N a masik dolog ami nagyon idegesit, az a 22f2 efm kepminosege. mar f2-on se rossz, de rekeszelve...egyik obim sem ilyen eles. talan csak a makro kozelre.
    nezegetem a kepeket amiket hedi lott erdelyben eosmmel, elesebbek mint az enyemek, 65e ft-os kombo... :O :N es fel sem tunik ha a nyakamban van :) panoramanal legegyszerubb fenyt merni vele, mert kijelzon latom realtime hogy sotet vagy vilagos...

    amugy tok jo kepeket lott, majd hozok parat abbol is. kar hogy sok bemozdult, nyaralas vegere magyaraztam el neki a dolgokat, addig meg sok kepet ellott Av-ben 1/30-on...ott meg mar allvany kell ehhez a kis vacakhoz kb :N

    erdekes nagyitva nezegetem a 6d kepeket, 50-es tajkepnel tavolra f7.1-en sem karcol. vagy lehet a patak? :DDD makro sem annyira f8-on. talan a 15-30 a legelesebb pixelszinten, de az is f13-on :Y :DDD f8-on soso...
    gondolom 50-es meg 100 makro sem fog f8-nal szukebben elesedni...

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák