Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78600448

    törölt tag

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Érdeklődöm egyenlőre.

    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 100k.

    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) Netezés és filmezés maximum office progik.

    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? -

    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? 50/50

    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Ha van igen ha nem akkor nem.

    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? Netbookba nem vagyok otthon, de kisebbet preferálnék az ölbe való használat miatt.

    (8) Netbook tömege? 1-1,5 kg szerintem reális.

    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Chrome OS ellen se vagyok, hosszú üzemidős gép kell.

    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? Hűha tárhelyekkel se vagyok tisztába. 64 GB biztos. 4 GB RAM.

    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI ha van nem hátrány.

    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? A leírtakat nézve nem hiszem. :B

    (13) Eddig kinézett netbookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó netbookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) Nincsen.

    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Új felé hajlok.

Új hozzászólás Aktív témák