Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz csongi #20461 üzenetére

    útjavítás volt, a két széle az útnak 5-5 cm kb eltért a sík egymástól, este volt sötét, néha volt ez néha nem a sávom közepén, nem hiszem hogy nagyon nagy valamit is kapnék ez miatt, esetleg ha elkezdik méricskélni a csúszás nyomát, ők biztosan azzal védenék magukat hogy a 40 es vagy 60as tábla -nememlékszem- kintvolt és slussz :) valami olyant képzeljetek el, amikor csinálják a víz elvezető árkot az út mentén és húzzák rá az új aszfalt csíkot, de még csak a felénél járnak.... jobbra tartást ugye nem tudtam gyakorolni a sávomban, mivel ott volt a munkálat, mentem szépen egyenesen és pont ráfutottam erre az 5-5 cm szintkülönbségre, kis kacsázás és -életvitelileg felém nézve- szerencsés elborulás nem mentem városon kívüli tempót, de azért soksok kmen át a sávom közepén haladtam itt ezen a szakaszon pont benyúlt ez a szintkülönbség, szóval úgy érzem nem náluk kell kártérítésért járkálnom, hanem az agyamban :) meg gondolom mivel helyszínelés sem volt meg egyebek ezért mit tudnék tenni? szerintem semmit, és persze ráfognák hogy biztosan nem az út és látási viszonyoknak megfelelően vezettem

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák