Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasNAXO

    aktív tag

    válasz Pakmara #55102 üzenetére

    Ezzel óvatosan, első ITX gépet én is szülőknek raktam össze, azóta van kettő másik magamnak itthon. :D

    Köszönöm, de így, hogy látom már mennyi fém van benne, nem élek vele, fém dolgokkal nem tudok/merek (még?) dolgozni. :B

    A táp amit kérdezel: SilverStone SST-FX350-G, eredeti ventivel elég hangos tud lenni, Noctuával jobb, de nekem azzal se tetszett. Mondjuk nekem erre harap a fülem eléggé.
    Végén még a második képen látható rácsot is kivágtam a táp végéből, mert a venti ahogy fújta rá a levegőt még azzal is hangot gerjesztett.
    A jelenlegi megoldás egyébként ez, itt egy moddolt pico psu van (15AWG vastag kábelekkel), amit egy MEAN WELL RPS-200-12-C (ennek is hogy felment az ára :Y) lát el 12V-tal. Ehhez viszont így nincs se 2.5"-es drive, se GPU.

    #55103 hszilard666:
    Talán az a táp is megoldható lenne. ;)

    Más, lehet picit közérdekű, nem tudom ki használ(t) itt VLP ramot, lett egy pár ilyenem: KVR26N19S8L/8
    Lassan Már több, mint 3/4 órája megy egyszerre a y-cruncher (1-6-0) és a Unigine Heaven tesztelésképpen, Ryzen 3400G, Asrock B450 itx és a ram pedig jelenleg:
    3333MHz, cl 15-19-19-19-36, minden más auto időzítésekkel, 1.35V, eddig stabil.
    Nyilván nem egy Trident Z Neo, de valamit valamiért. :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: AXP90-X47, Black Ridge, Sangoma A108E

Új hozzászólás Aktív témák