Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • morphin

    tag

    válasz #40935168 #36708 üzenetére

    eSata-m van még ami szintén elég gyors USB2-höz képest, viszont ez nem sok mai külső lemezen van az USB3 mánia miatt. Alaplapot emiatt nem fogok cserélni akkor legyen lassabb...ráérek végül is.(új lap meg majd egyszer) Amúgy xbox vinyójához vettem olyan kábelt, hogy egyik vége Y-os USB másik pedig sata+satapower csak ez elég csúnya megoldás.
    Ami neked van azt hol vetted és mennyiért? Mert gyors kereséssel én nem találtam USB 3-as házat ami támogat 1TB-os vinyót is 3-4ezerért. Kb ennyi a diffi egy 2.5"-ös vinyó és egy komplett külső között.

    Ezeket néztem ki:
    WD My Passport ~22k
    WD Elements ~21k
    Hitachi Touro - ez akciós ~21k
    Toshiba ~21k

    Hitachi régen nagy név volt nem? Kollégám mondja a Toshibát, mert neki pont ez van...de egy itteni ph-s kollégánál voltam TV-t nézni neki szintén ez a Toshiba volt és kattogott meg minden baja volt. Szerintem azóta vissza is vitte. Toshit annyira nem szeretnék...inkább WD.

    3.5"-re visszatérve...igazából pótolható dolgokat szeretnék rárakni. Filmek,zenék, Xbox ISO-k. Szerintem veszek majd egy használt külsőt az lesz a legjobb megoldás és ha kell akkor rádugom PC-re és lementem amit kell.

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák