Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    válasz Core2duo6600 #15124 üzenetére

    Nekem úgy tűnik,h. kb ugyanolyan mint az F1esek,viszont nekem a házam olyan,h. a hdd-k egy keretbe szerelhetőek be.(max 5 db) Na most ugyan a keret rögzítőcsavarjainak van gumialátéte gyárilag ami felfog valamennyit a rezonanciából,ám sajnos a vga miatt csak úgy tudtam berakni őket,h. 1 fent, 2 lent egymás fölött-alatt...Szóval pontosan nem tudom mert ha nem is rezonál annyit az új széria,a másik 2 régebbi felerősíti...

    [OFF] Ennek a keretnek ez a hátránya,cserébe viszont nagyon könnyen lehet szerelni és maga a kerét elé be van építve egy 14cm-es venti is...(az ember csak kipattintja,kiemeli a keretet és már csavarozhatja is a hdd-ket könnyűszerrel,bár annyit tudok trükközni,h. csak nagyon gyengén húzom meg a csavarokat,nem húzom meg teljesen erőből)

    Lehet ha külön foglalatban lennének,nem rezonálnának úgy mint most "együtt", ám egy ilyen komolyabb keret úgy láttam 5k/db környékén is van,amivel csak a 5,25"-ös helyre lehetne berakni őket,ami így sokat dobna a hdd árán is,illetve ott már a házamban nincs beépített venti... [/OFF]

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Új hozzászólás Aktív témák