Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weres78

    senior tag

    válasz Neck #55666 üzenetére

    Az a "baj", hogy ahonnan beszerezném ott kb ugyanannyi a kettő. A Z5 ott is és itt is kb 500.000 ft. 550.000 ftz adapterrel mindkettő.
    Akkor pedig lehet érdemes lenyelni a békát a drága kártya miatt, ami ahogy olvastam nagyon megbízható (mondjuk a d7200-ban a 140.000 expo alatt nem volt gondom az "egyszerű" kártyákkal sem).
    Jelenleg nem fontos a videó, de lehet egy év múlva az lesz, és akkor nem szeretném megbánni a mostani pár tízezres kompresszumot. Pár évig valószínűleg marad ez a technika, és addig nem fogok fórumot és tesztet olvasni, csak ha számomra tűnik már kevésnek/elhasználtnak a gép.
    Egyébként ha lesz valami szuper akció kint, akkor még a z7 is szóba jöhet. Végülis évekre tervezek...

    Az összehasonlító oldalakból sajnos csak a tech adatokat értem, nem beszélek angolul, de köszönöm szépen a linkeket!

    Tvamos köszönöm a linket, ezt az oldalt megkaptam korábban, és nagyon hasznos! Ez alapján számomra igazán komoly előrelépés a z7 lenne. Vagy a Fuji gfx amit korábban ajánlottak, de az nagyon drága, és nem is a váz a baj, hanem később az üvegek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák