Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Stauffenberg #23187 üzenetére

    XF27 hibrid af-es vázakon:
    1, normál fényviszonyok és kontraszt között mire leér a gomb azonnal ugrott a célra, akár ha mozog is, ez az esetek 20-60%a
    2, ugyanúgy keresgél mint a 35ös, nem lassú, de nem gyors, kb mint a huszas palacsinta (csak fura hogy ilyen picike lencsével ez láthatólag tud nagyon nagyon gyorsan is menni, és a kettő között nincs átmenet, vagy talált a pdaf gyorsan mintát, vagy nem).

    Ha nem kell kereső, EPL-ek árban elég jó konkurenciák... Mondjuk az EM10 kitobija meg... Ha a méret számít jó, ha inkább a képminőség, akkor az XC16-50.

    Annak ellenére hogy sótlan kicsi fényerőtlen vacaknak tartottam az XF27-est ami annyit (se) tud mint a zoom kevés fényben (utóbbi stabis éf f/3,2 fényerő mellett tudja ezt a gyutávot) mégis egész megszerettem. Rájöttem hogy vigyem magammal az X100at, ahhoz hozzászoktam, és így inkább viszem necces helyzetben az E2-őt a palacsintáva mint az X10, ez az ekv 35-40mm egész finom. :K

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák