Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrChris

    nagyúr

    válasz rudeee #22617 üzenetére

    G6-t használok leginkább egy 20/1.7 fixel. Annak kiváló a képe. Fogásra szerintem nagyon jó, persze műnyag meg kicsi...meg ronda :D Viszont rendszerként 3fixel nagyon jó hordozós, kirándulós, túrázós könnyű szet.
    A kellemesen fókuszált videóhoz viszont tényleg MF kell. Tilitoli mindig lesz. Szerncsére video alatt is van focuspeaking, bár lehetne határozottabb a megjelenése. Az alacsony bitráta ellenére FHD tv-n szinte hibamentes a képe, nagyon hatékony az algoritmus. Sajnos bitráta hack nagy valószínűséggel nem lesz hozzá, így marad a ~25mbps. Fotóját is kezdem megszeretni, LR-al számomra jó képszíneket tudok már kihozni. Rawok alulszaturáltak, azon 15-25 között kell emelni, kontraszton is kb ennyit, élesítés ~50, és a highlight csúszkát bátran lehet levenni még sok részlet van a bebukott fehérben. Igazán a bőrtónusokat nem tudtam olyanra állítani, hogy hibamentesnek lássam, de lehet hogy csak nekem nem tetszik. Jpg-t egy tucatot ha lőttem, kuka.
    A pentaxot egyáltalán nem ismerem így vele semmi összehasonlítási alapom nincs.

Új hozzászólás Aktív témák