Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mhamster

    tag

    válasz kaligula #12712 üzenetére

    Már ne haragudj de ez nagyon nagy hülyeség, az optikai kereső esetében mindkettő fáziseltérésen alapuló AFet használ, liveview-nél pedig mindkettő kontraszt alapú AF-et. Lehet hogy valamelyik tesztben elírták, de ha nem vagy biztos benne, akkor miért mondod?
    DC objektívvel (képstabi nélküli) most 99 vs 125 ezer a mediákban, ezt kell eldönteni, hogy megéri e a plusz megapixel, plusz 2 fókuszpont és a fullHD videó. Ha nem akkor go for Canon.

    Amúgy az 1100D tök műanyag, vagy ha gumi, olyan kemény mint a műanyag, tehát tökmindegy.

    Amúgy szóva került a 3200-as is, az tényleg drágább, viszont mindegyiknél ami jóval jobban megéri az a 600D, 18-55 stabis kitben most 170 ha jól láttam a mediákban, olcsóbb mint a 3200, és 40el drágább kb az alap kiteknél. Természetesen az alapokkal is nagyon jól jársz, de én azt szoktam ajánlani, hogy egy alap gépnek jóval hamarabb eléred a határait, és akkor fogod mondani, hogy "bárcsak a drágábbat vettem volna". 600D-nél ez egyhamar nem fog előjönni (vagy akár mondhatnám a D5100-at is).

    [ Szerkesztve ]

    Canon AE-1 + Yashica 124 G

Új hozzászólás Aktív témák