Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Astrasattila

    tag

    Szervusztok!
    Szeretnék majd venni egy i7 4790K-t, ha lehet majd kapni, és értelmes ára is lesz. VGA-nak a következőt gondoltam hozzá: EVGA GeForce 780Ti 03G-P-3888-KR ( nem zárkózom el az ellenféltől sem ). A kérdésem az lenne igazából, hogy megéri beruházni Z97-re? Mondom ezt úgy, hogy nem szeretnék 6 évig sem fejleszteni, sem platformot váltani. Arra gondolok, hogy az Z87 már kiforrott dolog, a Z97 meg még új. Fognak még fejleszteni szerintetek Z87 lapokat vagy már hanyagolva lesz? 80%-ban játékra lenne használva ez a gép. Tudnátok ajánlani valami jó alaplapot? Vagy ha mindenképpen megéri már most is az új chipsetes ( attól függetlenül, hogy nekem nem lesz újabb platformos CPU-m ), akkor abból is szívesen várok ajánlatot. Amivel játszom /szeretnék játszani: Asetto Corsa, Euro Truck Simulator, Fórmula Truck, iRacing, CARS, Live For Speed, Race Room Racing Experience, Race 07 sorozat, Super Bike, Need For Speed. Ezt csak azért írtam le, ha esetleg van olyan alaplap-VGA páros, ami bizonyos játékoknál jobban teljesít.

    Szerk: Árban 70.000 Forintig gondolkodom így elsőre. Tavasszal már adtatok ötletet egy 4770K-hoz, de az munkára kellett. Így ezért bátorkodom ismét hozzátok fordulni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák