Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    Üdv a következő a gondom proci cserénél véletlenül rosszul pattintottam vissza a procit rányomtam pár láb kb 4 db elhajlott azóta csak dudál az alaplap. Semmi gond vettem új lapot megy tökéletesen. Fél éves az alaplap ami meghalt asrock z77 pro3 persze papíros gari. Egyáltalán van-e értelme visszaküldenem vagy egyből megnézik és rávágják hogy az én hibám persze ez igaz is lenne és nem is érne váratlanul csak kérdezem hogy van-e értelme egyáltalán megpróbálnom visszaküldeni vagy kb kuka vagy keressek valakit aki meg tudja javítani a lábakat. Nem tudom asrock mennyire nézi az alaplapokat át hogy mi a bajuk. Hibaüzenete 4 csipogás ami system time failure. Kösz a válaszokat. Üdv. Még valami ha foglalkozik valaki ezzel itt légyszíves megírnátok a nicknevét hogy visszahajlítja a lábakat. Üdv.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák