Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz tranceplanet #28393 üzenetére

    Az MSI 760GMP23FX-et jól messzire kerüld el!Most újítottam be egy ilyet.Alapfeszes tuningba a régi Asus M2N68AMSE2-es lapja(ami mindennek az alja,buta,gagyi lap) agyonverte(X3 415e@ 2662 vs 2700+)és ami igazán kiakaszt,hogy a proci gyári feszültségénél csak kisebb feszt állíthatsz be,nagyobbat nem(jelen esetben 1.2v max),pedíg igen korrekt beállítási lehetőségek és tuning opciók-profilok vannak benne(de így minek???) :W Hiába állítom a memóriákat 1t-re a win alatt minden progi 2t-nek látja.Nem tudom,hogy ez bios bug,de ez így egyenlő a nullával.A lap droppol egy sima X3-assal is,így el sem tudom képzelni,hogy mit mutatna egy X4 955BE vagy ne adj isten egy Bull alatt.Részemről ennyit a 760-as szettekről.
    Az a baromi mákja,hogy energia takarékos HTPC-nek lett véve,mert máskülönben messzire repülne a házból :(((

    herhi:Ajánlom figyelmedbe a fenti sorokat ;) Ezért mondom,hogy ha valakinek X4955-re tellik akkor vegyen egy tisztességes lapot is alá.Amit a kolléga ajánlott(870Extreme3R2.0)például egy ilyen lap.Nekem 1 évig volt egy 870-esem,de még a sima AM3-as változat.Gond nélkül ment a tunig a 6870CF a USB3 és soha semmi bajom nem volt vele,pedig igen csak belépő szint ez a lap is.Persze ez alatt is el lehet "bohóckodni"és nem is törvényszerű a sztori,de legyünk tudatába,hogy az olcsó lapokból igen is ki lett spórolva a nafta és ne lepődjünk meg az ilyen akadályokon(mint nálam is).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák