Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Greed

    csendes tag

    válasz wwhy #5491 üzenetére

    Az eredmény:
    Kicsit sok nekem a fényerő talán (picit süt így a kép), szóval lejjebb vettem valamivel. A színek egészen emberesebbek lettek, eddig mindig vagy túl kéknek éreztem az egészet, vagy a kékből visszaszedve sárgának/zöldesnek, most perpill egészen kellemes az összes szín megjelenése (a pirosak talán egy csöppet túl élénkek, még tesztelni kell, tegnap nem sok időm volt rá).

    Amúgy szép ez az LG 2284F, bár aki azt mondta, hogy a kávája fényes, de nem tükröződik, annak más elképzelései vannak ezekről a dolgokról, mint nekem. Erősen fényes és tükröződő a felület az én mércém szerint, picit zavaró is, még így egy hét után is (ez nyilván egyénenként változik, ez van). A színei szépek (köszi wwhy), bevilágítási hibát nem látok egyik részénél sem a monitornak. Vagy én vagyok béna, vagy nem jó filmmel teszteltem (Sin City dvd, próbáltam sötétből hirtelen sokkal világosabba menő jeleneteket keresni benne), vagy tényleg ilyen, de dinamikus kontraszt által generált villogást nem érzékelek (user mode-ban van). Az egyetlen kisebb bánatom, hogy a betekintési szöget picit változtatva is nagyon gyorsan torzulnak a színek, tudom, hogy ez TN jelenség, de a régi Samsung 930BF-emnél sokkal kevesebb torzulás volt ugyanennyire oldalról nézve (legalábbis szerintem). A bekapcsológomb és a talpvilágítás/villogás kikapcsolhatósága picit félreérthető, azt hittem, hogy a beállítás készenléti módban (PC lekapcsolva) is érvényes lesz, de sajna nem így van, csak működés közben tűnik el a fényáradat. Mondjuk egy érintés kikapcsolni a monitort (és ezzel együtt a villogást) a pc lekapcsolása után, szóval nem gond. Az viszont tényleg igaz, hogy az eddig megfelelőnek ítélt minőségű sorozatepizódok nem mutatnak már olyan jól ekkorában, kell váltani jobbra. :)
    Viszont játékban nagyon jól szuperál, végre van helyem pakolgatni a custom UI-m elemeit. ;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák