Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz FEDman #72419 üzenetére

    Értem, de azokon a szőkés képeken szvsz messziről látszik, hogy magentába elhúztak a sz*r pana awb miatt, ami mint írtam gyakran csinál ilyent ha nem finomhangolod. Ha finomhangoltad is lehet, hogy randák, de csak annyira mint a samsungosok, legalább a vörösmagenta bőr megszűnik. De végülis ez is csak egy tipp, egyikünk sem tudja, hogy mennyi utómunka van azokon a képeken... Az én fotóim amiket linkeltél nem voltak megfelelően kikeverve, meg akkor még kalibrált monyóm sem volt, most néhány régi portrémon én is szörnyülködök milyen rondák a bőrszínek. Amúgy nem szokott hozzá a szemem, a pana bőrtónusok tényleg munkásabbak mint fuji-oly amit produkál és néha helyre sem tudom hozni, de a többieknél, pl nikon, sony nem rosszabb. No meg a wb-t lehet finomhangolni, van adjust, amit el lehet tolni zöld fele, vannak színmódok, van raw, utómunka. Ezeket csak azért mondom, mert amikor én írtam, hogy a sony színek alapbeállításon húdeződek meg sárgák, akkor kaptam a fejemre rendesen, hogy be kéne állítani. Na de mielőtt szokás szerint vita kerekedne én elhúztam, majd max képekkel jelentkezek :D

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák