Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gtaati

    őstag

    válasz #94529552 #56068 üzenetére

    Helló! A korábbi tv-m egy full hd plazma Lg 50PK350 volt. Amit tapasztaltam h vinyóról mkv illetve az Lg BD560-ról BD filmek is jóval szebben néznek ki, gondolom a felskálázásnak is köszönhető... Sokkal jobb a mozgás és a kép megjelenítése. Nappal természetes fény mellett teljesen jó a feketéje a tvnek, de telje sötétben ez már sajnos nem mondható el. Ami még érdekes és sokat szívtam vele mire elfogadható szintre be tudtam állítani az a trumotion. Pl az Interstellar (Csillagok között) filmben még viszonylag az elején amikor befogják az indiai drónt alap esetben a drón széle szétesik a képen illetve amikor leszáll a domb oldalban akkor is szépen szétesett a kép a drón körül persze ez mind 2D-ben, de sikerült elfogadható szintre levinni. Mondjuk az szomorú h számomra elfogadható kép létrehozásához minden képjavító funkciót ki kellet kapcsolni:( (Dinamikus kontraszt ki, szuper felbontás ki, Éljavító ki, Színszűrő Ki,Zajcsökkentés ki, Mpeg zajcsökkentés ki, Fekete szint alacsony, Helyi sötétítés ki )Minek rakják bele ha az nem javít adott esetben hanem éppen ront?:(

Új hozzászólás Aktív témák