Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hadogabi1

    senior tag

    Itt szerintem amúgy ne kérj tanácsot uhd-ból. Mindenki uhd ellenes. Persze akiknek nincs plusz 200 ezrük a tv-re azok mondják a legjobban hogy mennyire gagyi az uhd és társai. De hát ilyen az ember hiába tudja hogy van jobb ha nincs rá pénze elkezdi lehúzni a jobbat és folyton arról beszél hogy te mennyire nem értesz hozzá hogy ilyet vettél ő meg mennyire ért hozzá hogy olcsóbban megúszta. :) Igazából amikor én vettem a 55ub850v-t lényegtelen volt hogy most 300 ért egy sima full hd-t vagy 400 ért uhd-t. A játékoknál kihasználom persze mindenki mondta hogy felesleges nincs rá tartalom. Webszerkesztéshez is jól jön stb. Az hogy jelenleg nincs rajta film ami valóban olyan felbontással megy az másodlagos tudom hogy tv de nem minden évbe vesz az ember 3-4-500 ért új tv-t. Hogy majd most veszel full hd-t és ha jönnek tartalmak 2-3 év múlva cseréled uhd-ra.

    TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Új hozzászólás Aktív témák