Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    Üdv!

    DVB-C-n az normális, hogy jellemzően 3-5, néhány csatornánál 10-20s(!) a csatornaváltás? Jel meg minőség fent van 90% fölött. Automata hangolás nem találta meg a csatornákat (lehet mert a moduláció nem default, hanem át kellett állítani 256QAM-re), így kézzel adattam hozzá a programokat.

    Most indult a kábelszolgáltatónknál a digitális adás -- ők bénáznak még kicsit :), vagy a tévé ilyen? :F

    Másik: nincs rá mód, hogy tetszés szerinti sorszámra tegyem a digitális csatornákat? DVB-T esetében anno nem tudtam megoldani, de valaki mondta, hogy DVB-C-nél valahogy lehet... akkor még ugye nem volt ilyen jelem, de most, hogy lett, ugyanúgy nem sikerül... 50db digitális jel van (azaz 48 és 2db egy másodpercenként hol van, hol nincs...), de néhányat szeretnék 50 fölötti sorszámra tenni, hogy egy programhelyen legyen az analógokkal.

    a tévé: 42LV4500

    hivatalos oldalról leszedett elvileg legújabb firmware van rajta (nemtom másféle van-e egyáltalán): "Software File(Version 04.99.99).epk" (miután tapasztaltam a fentieket a régebbi firmware-rel, utána szedtem le és tettem fel ezt)

    (a .zipben volt egy Version 05.00.03 is, de az ismeretlen hibával nem ment fel...)

    Köszönöm az infót :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák