Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemethia

    csendes tag

    Sziasztok új vagyok itt, és viszonylag laikus.Egy 42la660s tv-t néztem ki, és hamarosan szeretném megvenni. Több napja követem a fórumot, hogy minél több információt szedjek össze, és felesleges kérdésekkel ne zaklassam az itt levőket. Az lg honlapját is végig böngésztem, meg még sok más oldalt, mégis van néhány homályos rész.

    1. kell-e hozzá mindenképp külső winchester mondjuk a 3d filmek lejátszásához, vagy elég egy nagyobb pendrive?

    2. az élő adás felvételéhez is kell külső tároló mindenképp vagy nem muszáj?

    3. 6-7 m-re lesz tv-től wifis rooter egy másik szobában. tud-e majd kapcsolódni a tv hozzá?

    4. ha jól hámoztam ki a fórumból, akkor van egy olyan lehetőség is, hogy a laptopot csatlakoztatom a tv-hez és mondjuk elindítok egy online filmet akkor a tv-n tudom nézni a laptop helyett? Akár 3d-ben is, ha az a film 3d-s?

    5. vagy akár a tv böngészőjébe belépve egy online film megnézhető és nem is kell hozzá laptop vagy szgép?

    6. van-e olyan játék a tv smartrészében, melyhez lehet használni a dual play szemüveget? ha nincs akkor lehet-e letölteni a tv-re valahonnan?

    7.használt-e már valaki skype-ot ezzel a tv-vel? mi a tapasztalat ha igen?

Új hozzászólás Aktív témák