Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuzmoj.

    újonc

    Kicsit amatőr vagyok itt még, a szöveg a fenti képekhez, mivel már nem tudom beilleszteni eléjük:

    Sziasztok!

    A korábbi összefoglalómban közölt, input lag-re vonatkozó információkat kéretik fenntartással kezelni, mert nem szeretném, hogy Vki csak ez alapján vásároljon TV-t, utána meg @nyázzon, mert nem hozza a várt eredményt.
    A tesztet saját kiváncsiságom kielégítésére csináltam otthon, (értsd: nem laboratóriumi berendezések és körülmények :) )között, az interneten talált stopperórás összehasonlításos eljárás alapján.
    DELL CRT monitor, LG TV és HP Pavilion DV7 noteszgép, valamint Panasonic LZ7 fényképelő.
    A tegnap előtt, játékmódban mért 28ms is úgy tűnik egyedi eset, mert tegnap este újra tesztelgettem és nem tudtam újra produkálni, viszont tudtam a laptop és a TV között 0ms!-os lag-et is fotózni, továbbá tudtam a CRT és a laptop között is 0-ás lag-et fotózni, ami azért némi :((( mérési hibára enged következtetni.
    Nem játék módban a gép és a TV között 43ms-nál nem tudtam rosszabb lag-et fotózni.
    A crt monitor és a gép között átlag 7-19ms lag van. (de volt 0 és 40ms-is!)

    Összefoglalva: én a szememre hagyatkozva tudom állítani, hogy nem tapasztalok késést játékban a leadott lövés és az elhangzó "headshot" között. :)

    remélem segítettem

Új hozzászólás Aktív témák