Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    őstag

    válasz tothjozsi96 #106442 üzenetére

    Az nem egy különleges szín, a weber -nek van ilyen szemcsés lábazati anyaga és jobb mint a baumit :K De peakston is forgalmazta ezt a szint.
    Vagy keresel egy revco forgalmazót és ott az orrod előtt kikeverik azt amit szeretnél, jó pénzért :DDD Én magamnak revco -ból sötétbarna díszítő vakolást csináltam a parapet falakon, csak én tettem hozzá metálszemcsét is, szépen kellemesen csillog, nem egy gicshalmaz :N Amit a videón húz az ember, hát nem tudom de elég kevés benne a műgyanta. Az még a hagyományos régi fajta anyag, tükör sima sosem lesz, mindig érezni lehet majd benne a szemcséket és nagyon fényes sem lesz :N
    Nem a legjobb a fénykép, de azért a képen jól látszik hogy amikor felhúzóm az anyagot szinte tejfehér a műgyantától, ezért is kell színes alapozót használni. Egy óra és előjön a szín és a csillogó sima felület. Ez az anyag jóval simább mint amit te néztél, mondhatnám hogy tükör sima ;) De ehhez kell némi gyakorlat, mert csak amikor felszívódik a gyanta akkor látod hogy milyen is valójában. Utólag belejavítani nem lehet ha elb.....t akkor lekaparni és lehet újra kezdeni :DDD

Új hozzászólás Aktív témák