Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F34R

    nagyúr

    Addig nem akartam nekifogni, amig jobb ido nem lesz [link], korbejarva a dolgokat eleg dragan dolgoznak a mesterek, igy elhataroztam hogy a glettelest is en fogom csinalni.
    Itt viszont elakadtam az anyagvalasztasnal, Vagy baumit vagy rigips marad, mert sok helyen olvasva ezekkel voltak a legjobban megelegedve. Viszont a kalkulaciot nem tudom jol vegzem-e?
    kb ~ 1kg/mm/m2, egy zsaknal ami alt. 20kg-s kijon 20m2 1mm-es glettregekkel, van egy kisebb szoba ami 12m2 alapteruletu a felulet kb 60 m2 amit harom zsakot jelent. Ettol tobbet kell vennem vagy elegendo egy szobara ennyi? A masik kerdesem meg az lenne, hogy valaki azt a tanacsot adta ne tegyek melyalapozot a festek ala mert akkor nem marad legatereszto. Egy szilikat tipusu epuletrol van szo, ami nincs szigetelve. Lehetseges, hogy a moshato, kopasallo festekek is valamelyest meggatoljak a legateresztest? nem szeretnek peneszt.
    @Chaser emlitetted, hogy a Rimano 0-3 kemeny es rossz csiszolni, cserebe mondjuk jobban birja a repedest?

    Itt a helyi tuzepen csak szeria glett van, Anda.hu-n van minden, csak egy vagyon a hazaszallitas.
    OBI, vagy praktiket dragan szallit ki mondjuk 100kg-t?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák