Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz ecaddsell #70080 üzenetére

    nem kifejezetten kőműves kell, olyan aki tudja használni a derékszöget meg a vízszintezőt, és szokott ilyet csinálni
    nincs betonozás, kartonozni és ytongozni kell 90%-ban, mellé apróbb vakolatjavítások, ilyesmi, egyedül lassabban haladok, ha megpörögnek a dolgok azért fizetek

    az én fizikumom gyenge, mikor panaszkodtak a sitt szállító srácok h nehezek a zsákok mondtam lehet, pár hete mikor bohóckodni kezdtem éreztem még, már most lehet kicsit jobban megrakom a zsákokat, nem érzem ( : 40-50kg is volt tényleg, drága a zsák :d én egyedül felszedtem, kihordtam egy nap alatt olyan 2,2-2,5 tonnát, aludtam egy jót utána aztán ennyi, a kohó salak tömény pora volt benne húzós, nem a tömeg
    valaki mondta itt, ha rigips bluet akarok ami 30kg/tábla ki fogja behordani? lol :d negyedikre kettesével hordtam a standardet ami duplán 24kg, ez meg fsz
    barátomnál kevertem habarcsot, egész nap én mert nem bírták tartani a keverő gépet, soha nem fogytak ki a habarcsból ( : nem rendszergizda testalkatú vagyok, és kifejezetten nyugodt, de ha feltolják a csiiiimet ahogy sittes zsákot arréb rakok kérdezés nélkül, emberrel se okoz ez gondot...:) nem fog ferde ytongot rakni nálam senki, mérni fogom folyamatosan, és előre közlöm csak akkor jöjjön ha ért hozzá, ne nekem kelljen kidobni, mert volt már rá példa
    ha ennyiért nem lesz ember csinálom én, kőműves srác jól is ki is röhögött minket nyáron, raktuk a téglát 4-en de csak nem haladt, ő meg csukott szemmel jobban pakolta mint mi ( : és mondta széles vigyorral, nem kell ehhez diploma csak rakni kell :d

    szerk: kmét nem elmaradt régió, itt van kőműves 10-ért is, de jönni nem tud, egyik régi barátom napi 10-et kapott egy tagtól, hajnaltól estig, profi ácsként és kőművesként, sofőrként, minimál bér felére bejelentve, amelyik kőműves dologhoz értő sívszebésznek gondolja magát az nem nálam dolgozik, ennyi, max 20-at adok de akkor tényleg profi munkát akarok és pörgőset - ha az én tempómat tudja követni az jó lesz ( : -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák