Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz sza.sa #67728 üzenetére

    max 10cm van mindenre, meg ugye csak ott van a 6-os fal is + két oldalán 1-2cm vakolat
    azért kérdeztem találkozott-e valaki purhabos szigeteléssel, mivel külső nyílászárókat is azzal építik be olyan rossz csak nem lehet
    de talonban van kőzetgyapot is és xps is - ennek még mindig nem sikerült utána néznem, nem sok minden van róla a neten, röviden annyi, 5cm xps 10cm téglafalnak felel meg elvileg -

    dh66e 9. ker rehab rész
    1910-es épület, egyik bácsival ma beszéltem, ő már mérte, élére állított téglákból vannak a szomszédokkal határos válaszfalak - egyik falam ki van bontva, úgy vettem, áthidalók sincsenek ami nekem furcsa volt, érdekes kötésben rakták a téglákat és most is ott vannak bármi alátámasztás nélkül, meg se moccan a 20-as belső falból ami még fenn maradt -, emiatt nem cserélték ki a tokokat az új nyílászáróknál, a kötés meg a keretek tartják a felette levő téglát

    a lichthof titka is meglett, anno ez a lakás házmesteri lakás volt és innen volt átjáró oda, azt befalazták - és ott a külső fal 10-es max ( : -, nyitottak pince felöl egy új bejárót hozzá, és ott van az ajtó helye, kb 30-35cm beugró a falban, belül nálam ez egy kis ablakban mutatkozik meg legfelül, annyi maradt a régi ajtóból, de annyi eszük nem volt, hogy 45-50cm mélységig falazzák vissza mint a körülötte levő részeket is

    szerk: pjen nyilván aki ilyennel foglalkozik annak van talonban pont ilyen esetekre is, attól az élet nem állhat meg mert pár alkatrész hibás, aztán majd rendezi kisker/nagyker, de a munkának haladni kell

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák