Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz sakal83 #138269 üzenetére

    Beteg árak vannak… és totál hülyének néznek mindenkit.
    Nekem a kerítéskészítésre 37 fm, olyan árat mondtak… 12e Ft/fm… bontás (lábbal kirúgom a mostani oszlopokat) + erre a részre eső anyag 90-100e Ft, ami kimerül abban, hogy az oszlopokat be kell betonozni. Zsákos betonból 40e Ft lesz végül az anyag (rosszabb esetben), meg 300e maga a kerítés anyag. (3D rácsok + lábazati beton + minden fitting) 2-3 éve kb az volt a “trend” annyi a munkadíj mint az anyag, most 1,5x annyi a munkadíj mint az anyag. Ilyen, hogy konténer meg egyéb extra költség az ugye sosincs benne. Nem is értem, mit gondolnak… 550k “anyaggal” a munkadíj… trapézlemez felrakás 8e/fm + 80k a vas anyag.
    A kettő kerítésre szerettek volna 750-800e Ft-ot kérni… amiből állítólag 180e az anyag. :W
    Ehelyett ha minden jól megy, holnap kifizetem a 300k-t a 3D-sre kiszállítással, hazahozok két körben 30 zsák hobby-betont 39e, másikra meg eddig a trapézlemez 160e Ft, meg kell 14 szál 6fm-es zártszelvény + csavarok. 90e körül lesz. A melósok egy sorral kevesebb rögzítést számoltak, lehet végül én is csak annyit teszek, akkor 60e-ba beleférek.
    Egyszerűen felfoghatatlan, hogy 1 hetes melóval ketten feketén mert ugye számla az smafu, 600e-t akarnak.
    Én diplomával nem tudok havi 8-900 nettot keresni…
    Elhajtottam őket a viharba, megcsinálom én egy haverommal, aztán megyek inkább segítek neki is a ház körül… a nem elköltött munkadíjból meg veszek egy dézsafürdőt és abból nézem a kerítést amit magam csináltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák