Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy viszonylag nagy tárhelyű külső hely kéne. A 64 GB pendrive szerintem kevés és viszonylag még az is sok 5k-ért.
    Megnézegettem a külső merevlemezek árát, ott sem lettem okosabb, így az jutott eszembe, hogy egy Sata - USB átalakítóval és egy viszonylag olcsóbb merevlemezzel (2,5/3,5) működne?
    [link]

    Nagyon hurcolva nem lenne azért, de ha mégis kell, akkor el tudnám magammal bárhova vinni.
    Ez csak notebook HDD-vel vagy sima desktop HDD-vel is menne? Mert a másik kérdés ehhez kapcsolódik, hogy a link amire mutat, kiemeli, hogy PC-shez nem jó. Most én vagyok rosszul informált vagy tényleg különböző a 2,5 és 3,5-nek a csatlakozója?

    Választ köszönöm és ne haragudjatok, ha rossz helyre tettem fel! :R

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz King Unique #20795 üzenetére

    Köszönöm a részletes választ!

    Mivel napi használatban nem lenne, így másodlagos a sebesség kérdése.
    Főleg az ár a legfontosabb, hiszen minél olcsóbban szeretném kihozni. :)

    Azért választottam a linkelt átalakítót, mert az volt a legolcsóbb, illetve a merevlemez is használtan a legjobb GB/ár arányban. Így nem tudom hogyan tudnám kihozni a legjobban, mert akkor, ha esetleg a 3,5 olcsóbb, kérdés, hogy hozzá az átalakító mennyivel összetettebb -> drágább. Valamint azért az is számít, hogy ne egy hímes tojásként kelljen rá vigyázni, gondolom itt a 2,5 vezet.

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz King Unique #20801 üzenetére

    Köszönöm! Akkor rájuk kérdezek, semmi extra, itt porosodna amúgy a polcon, ha kell néha használnám, hogy rámentsek fotókat (mint pl. most kéne win 8 -> win 10 váltás miatt). Azon kívül, ha átmegyek haveromhoz és valami nagy fájlt át kell vinni, akkor kéznél lesz. Kb ennyi. :)
    250-500 GB bőven elég erre nekem, max fileminimalizerrel letömörítem, de ez már egyéni. :D A gondolatsorra rávezettél, ezt köszönöm, illetve azt is, hogy akkor van remény, hogy nem megvalósíthatatlan :D

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák