Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz @matthew@ #13309 üzenetére

    Jó mind2 :K , korábban SP-vel akadtak gondok JMicron usb3 vezérlő miatt [link] bizonyos alaplapoknál, de újabb 1 TB szériákban lecserélték ASMedia-ra, ami már ok, szintúgy Toshiba MQ01ABD100 vinyó is jónak számít. :K
    Új Passportok is jók (WD10JPVT vinyó), mint általában, Ultra és Slim vonalra elvileg 3 év gari járna, de lehet csak bizonyos régiókban, v idehaza nincsenek vele tisztában...
    SP mellett szólhat + 1 év gari, ütés-vízállósága, ha ez fontos neked, de WD a bejáratottabb széria és bővebb szoftveres csomag jár hozzá, de erről már fentebb válaszoltam másnak [link]

    (#13310) Nobbigstein: hát, ha 2,5" WD kell, akkor van 2 TB sima Passport és Ultra (és Elements) is hasonló áron [link], ha ennyiért ok, akkor hajrá, de nyilván olcsóbb egy 3,5" MyBook, abból ennyiért 3 TB is kijön [link].
    Neked is fenti uccsó linkben lévő dolgokat ajánlom [link], ha elég 1 TB, kompaktba, de mobilrack+hdd-be is egész olcsón összehozható, de a nagyobbat már drágábbak, érdemes megnézni 1,5 TB-os Toshiba, Freecom külsőket is, de ahogy láttam, azoktól a 2 TB WD-k se sokkal kerülnek többe.

    (#13307) batagy : igen vsz fals riasztás volt, előfordul, h BD néha túlbuzgó, visszaszívtam... :R de az egyik legjobb AV/IS a piacon.
    Norton cuccai is jók, de átenged egy-néhány dolgot az új 2014-es is, pl. rendőrségi kamuvírust, Avast meg nyilván nem ér fel ezekkel, alig kérdez, jelez vmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák